2013 Kışlık Opak Çorap Modelleri

Bayanların son yıllarda tercih ettikleri, kalın çorap modası olarak ve özellikle kışın sıcak tutan opak çoraplar bu yıl da moda olma özelliğini koruyor. Sonbahar ve kış aylarında bayanların tercih ettikleri opak çoraplar, bacak güzelliğinizi ortaya çıkardığı gibi, sizi de kışın soğuk günlerinden de koruyor. İster mini bir şortun altında, ister ise mini etekle beraber kombin edebileceğiniz opak çoraplar hakkında sizi önemli markadalardan olan Daymod çorap hakkında da bilgiler vereceğiz.

Her yaşa hitap eden Daymod çorap modası koleksiyonunda, özellikle kırmızı renkler bu sene çok moda. Sizlere bu tür kışlık bayan çorapları ile ilgili birkaç ipucu daha vermek istiyoruz. Eğer çorabınızla aynı renkte ayakkabı tercih ederseniz bu sizi daha uzun boylu gösterecektir. Ayrıca koyu renklerdeki opak çoraplar, bacaklarınızı daha ince ve daha zarif bir havaya sokacaktır. Daymod 2012 yılında olduğu gibi 2013 kış modası olarak da en trend ve en moda ürünleri ile sizleri bekliyor.

[highlight]Biz de sizlere için hem aklınızda bir fikir hem de yeni modelleri görmeniz açısından opak çorap foto galerisi hazırladık. Gezinmek için sayfa numaralarına tıklayınız ve opak çorap çeşitlerine bakınız.[/highlight]

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Leave a Reply