2013 Moda Renkleri ve Anlamları

2013 yılında modaya damgasını vuracak renkler açık tonlar ağırlıkta olacaktır. Yazının devamında 2013 trend renkleri ve anlamları hakkında bilgis sahibi olacaksınız. Görünüşe bakılırsa 2013 yılı rengarenk ve cıvıl cıvıl geçecek.

Limon Sarısı

2012  Yılında çok az görünen Limon Sarısı 2013 yılın ön plana çıkacak. Çeşitli  komineler ile gayet iyi durur.

Yeşilin Tonları

Yeşil ve tonları bu yıl oldukça karşılaşacağımız renklerdendir. Yeşilin Tonları  kendini daha çok takılarda gösterecektir.

Kırmızı

Kırmızı zaten her zaman ön planda olan bir renktir. Bunu senede yerini koruyacaktır.

Metalik Renkler

2013 Yılı renlerinden dikkat çeken renklerden biride Metalik renklerdir. 2012 sonlarına doğru yayılmaya başlamıştır. Metalik renkler daha çok ayakkabı ile tayt tarzı pantolonlarda kendini gösterecektir.

Pastel Renkler

Pastel renkler 2013 yılının Yaz Sezonunda karşımıza çıkacaktır.

Turuncular

Turuncu ve tonları, 2013 yılının yaz ayında karşımıza çıkacak renklerdendir. Kırmızı gibi dikkat çekici bir renktir. Her alanda kullanıla bilir.

Lacivertler

Lacivert renler daha çok gece elbisesi tarzında kendini gösterecektir. Sert bir görünüme ve  kendine güveni artıracağı için kullanımı yaygınlaşacaktır. Günlük kullanımda da etkin olacaktır.

Nude ve Naturel Renkler

Bu renkler açık ten rengine sahip bayanlar tarafından, mat göstereceği düşündükleri için, daha nadir tercih edilen renklerdendir.  Aslında  sakın öyle düşünmeyin. Bu yılın moda koleksiyonundaki bu renge sahip kıyafetler bunun tam tersini söylüyor. Doğal ve şık bir görünüm için Nude renkleri tercih edilmelidir.

Kobalt Mavi

Bütün kıyafetlere uyabilen kobalt mavi de bu yıl moda renkler arasındadır. Sizi sempatikliğin yanında, güçlü ve emin olarak gösteren Kobalt mavi bu yıl oldukça sık karşılaşacağımız renklerden olmaya adaydır.

Pembe Tonları

Son olarak tabi pembe tonları, genç kıylara hitap eden pembeler geçen seneki gibi bu senede ön plandadır. Gençler için günün her anında kullanılabilir. Sempatik ve mutlu görünmelerini sağlar. İleri yaş grupları için fazla önerilmez.

[ad#orta]

2013 yılına damgasını vuracak moda renkeri hep beraber inceledik, zaman bize her şeyi doğrulama fırsatı sunacaktır. Hep beraber renkleri deneyeceğiz ve dışarda görmeye devam edeceğiz.

Leave a Reply