2013 Yeni Gelin Damat Lif Modelleri 1

2013 yılına girdik ve herşeyimizin 2013 model olmasını istiyor olabiliriz. Özellikle yeni evlenen çiftler 2013 modasına dair ne varsa takip edeceklerdir. Çünkü olmuşken yenisi olsun, tabiri her yere yerleşmiş şekilde.  Gelin damat lif örnekleri 2013’te de farklı modellerle gözümüze çarpıyor. Aşağıda sizler için gelin lifleri, damat lifleri ve gelin damat lif modelleriniz ayrıntılı olarak inceleyip yorumladık. Sizlerden de yorumlarınızı bekliyoruz.
Yine liflerin üzerinde gelin, gelin ve damat modelleri şeklinde liflerin üzerinde bulunuyor. Özellikle gelin ve damat birlikte olan lifler, birlikteliği sembolize ettiği için bu sene daha da moda olacağa benziyor.

Hayatımıza iki taraflı tutulan liflerin girmesiyle de bu model, gelin ve damat birlikte olanları da görüyoruz.Yine liflerin üzerinde gelinlikli olan yeni lif örnekleri de çok seviliyor ve bu sene de moda olmayı koruyor.[divider]

Gelin lifleri, damat lifleri siz bayanların çeyizlerinde mutlaka bulunması gerekiyor. Özellikle yeni gelin olacak kızların çeyizlerinde olması gerekenlerdendir.Sizler de görmüş olduğunuz, örgü banyo liflerinden esinlenerek, gelin ve damatlar için değişik banyo lif modelleri, kendi zevklerinize uygun lif örnekleri de türetebilirsiniz. Böylelikle bu özel güne özel bir modelle güzel bir katkı yapmış olursunuz.

Umarız zevkinize uygun gelin lifleri ve damat liflerini sizlerle buluşturmayı başarabilmişizdir.

One comment on “2013 Yeni Gelin Damat Lif Modelleri

  1. Reply zahide Mar 3,2013 18:27

    çok güzel bir lif modeli kızımın çeyizine yaptım müthiş

Leave a Reply