Altıgen Lif Modelleri

Lif modelleri, lif örnekleri derken bir yazım da daha sizlerleyim. Bugün sizlere, en çok tercih edilen lif modellerinden olan altıgen lif modellerinden örnekler paylaşacağım. Özellikle beyaz renklerle örülen bu modeller nelerdir gelin hep birlikte bir bakalım.Lif modellerinden özellike altıgen lif modelleri çokça hanımlar tarafından tercih edilmektedir.Lif modelleri ve örneklerini ben de sizlere buldukça paylaşmaktayım.[divider]

Özellikle ilgi çeken gelin damat lifleri, taraftar lifleri, takım lifleri, galatasaray, beşiktaş, fenerbahçe gibi takım liflerini de sizlere yeri geldikçe paylaşmaya devam edeceğim. Daha öncede paylaşmış olduğum lif modellerinin içinde gelin damat lifleri, gelinlik çeyiz lifleri de bulunmaktadır. Onlara diğer lif modelleri yazılarımızda bulabilirsiniz. Özellikle kızların çok sevdiği bu pembe renkli ve beyaz karışımlı altıgen lif modelini de çok sevdim.

[ad#orta]
Umarım sizler de bu lifleri çok beğenmişsinizdir. Sizlerden de yorumlarınızı bekliyorum. Çok yakında bu dağıttığım lif modellerinin örüm şekillerini de sizlerle paylaşacağım. Lif örgü modelleri yazımda görüşmek üzere.

Leave a Reply