Bayan Örgü Hırka Modelleri

Bayanlar modayı yakından takip ediyor ve havaların bahar havasına dönüşmesi ile birlikte, dışarıya çıkarken üzerinize alacağınız kıyafetlerde buna bağlı olarak değişiyor elbette. Sizlerin bu serin havada hem sıcak tutacak hem de sizin kendi el emeğiniz göz nurunuz olan bir hırka örmek ve bu hırkayı kullanmak size çok büyük mutluluk verecektir diye düşünüyorum.

Örgü Hırka Örnekleri

Örgü Hırka Örnekleri

Örgü Hırka Örnekleri içerisinde 2013 yılında bu sene açık renkler ile giriş yapılmakta. Ben de sizler için ilk olarak bu yazımda örgü hırka modelleri ve örgü hırka örnekleri içerisinden özenle seçtiğim açık renk örgü hırka modellerini paylaşıyorum.

Örgü Hırka Modeli

Örgü Hırka Modeli

Örgü Hırka Modellerinden olan uzun hırkalar bu sene pek revanşta.

Hırka Örgü

Hırka Örgü

Hırka Örgüler genelde açık renkler olan bej, gri ve beyaz renkler tercih ediliyor. Özellikle saç örgülü hırka modelleri de epeyce tercih ediliyor ve moda olmaya başlıyor.

Hırka modelleri örgü

Hırka modelleri örgü

Hırka modelleri örgülerinden yine bildiğimiz düz örgü ve omuz süslemelerde kullanılmaya devam ediyor.

Hırka modeli Örgu Modelleri

Hırka modeli Örgu Modelleri

Hırka modellleri bu sene de çok çeşitli. Örgü Modellerinin çeşitlenmesi ile beraber bunlarda da epeyce çeşit ve modeller ortaya çıktı.

[ad#orta]
Umarım bu ilk yazımız olan örgü hırka modelleri içerisinde sizlerin beğendiği hırkalar da olmuştur. Hırka modelleri yazılarımız devam edecek ve yakında da hırkaların örülüşü hakkında bilgiler sunacağım.

Leave a Reply