Crispino’dan #eniyiarkadasimbabam

Crispino'dan #eniyiarkadasimbabam

Babalar günü Crispino ile eğlenceli yarışmalar, birbirinden farklı kampanyalarla daha da renkli!

Hayatımızın en önemli erkeği babalarımızın en önemli günü yaklaşıyor. Güç ve güvenin simgesi olan babalarımıza bir gün de olsa kendisini değerli hissettirmek istemez misiniz?

Kendini Keşfet sloganı ve her erkeğe hitap eden koleksiyonuyla Crispino, bu sezon babalar gününe hazırladığı ürün grubu ile de oldukça iddialı. Birbirinden farklı ürün grubu ile ona kendini keşfedebileceği bir hediye verirken hem babanızı sevindirin hem de çok eğlenceli bir yarışmaya dahil olun.

Pantolondan, takım elbiseye, kravattan parfüme, kol düğmesinden gömleğe birçok ürün bulabileceğiniz Crispino bu sene babalar gününde daha da renkli.

E-ticaret sitesinin açılışı ile ücretsiz kargo kampanyasına da başlayan Crispino sosyal medyada yürüttüğü kampanya ile de adından söz ettiriyor. 8 – 21 Haziran tarihleri arasında babasıyla geçirdiği en keyifli anı fotoğraflayıp Crispino sosyal medya hesaplarında paylaşan şanslı kişiler Babalar Gününde babalarını mutlu edecekler. Bu keyifli yarışmanın sonucunda babanıza takım elbise kazanma şansı sizleri bekliyor.

T-shirt ve gömleklerde 1 alana 1 bedava kampanyası ile babalara sürprizlere doymayan Crispino ile babalar günü ayrıcalığını Hem Crispino mağazalarında hem de crispino.com.tr de yaşayabilirsiniz.

Leave a Reply