Derya Baykal Kolay Patik Yapımı 1

Derya Baykal 28.11.2014 tarihli Deryanın Dünyası programında patik nasıl örülür Nihal Akçaalan’la birlikte nasıl patik yapılır bizlere gösterdi. Derya Baykal bu patik modelini geçen sene de bizlere göstermişti hatta bu patiğin ismine yılbaşı patiği de deniyordu. Çok güzel bir model olan bu patik modelini örmesi de çok kolay şekilde örülüyor. Aşağıda sizler hem kolay patik nasıl örülür videodan izleyebilirsiniz hem de resimlerden modeline bakarak kolayca örebilirsiniz.
derya-baykal-patik-nasil-orulur-nihal-akcaalan
Derya Baykal örgü patik nasıl yapılır ilk olarak bizlere patik modelini gösterdikten sonra örgü işinin uzmanı olan Nihal Akçaalan’a devretti ve Nihal Akçaalan o güzel anlatımıyla patiğin nasıl yapıldığını önce modellerden sonra da dikilişini, patiğin çizimini bizlere anlattı ben de aşağıdaki resimlerden sizin görmenizi istedim.

Derya Baykal Kolay Patik Nasıl Örülür Videosu

Sizlerde patiğin yapımını aşağıdaki haroşa ile yapılan patiklere resim galerimizden sırayla bakarak patiğin nasıl örüldüğünü anlayabilirsiniz.

Resimlerle Patik Nasıl Örülür

One comment on “Derya Baykal Kolay Patik Yapımı

  1. Reply sengul Ara 10,2014 14:44

    Derya hanim bu patik modelin yaptm fakat cok kucuk olsu aayilar ayni fakat cok kucuk acaba sislerinizmi kalin yununuzmu ben oren bayan patik ipinden yaptm lutfeeen yardim edermisiniz tsk

Leave a Reply