Yeni Örgü Bluz Yapılışı

Yeni Örgü Bluz Yapılışı
Diğer web sitelerini incelerken karşıma çok beğendiğim bir Bluz Modeli çıktı bunu sizlerle paylaşma isteği duydum. Beğeneceğinizden eminim. Yapılı ortalama 2-3 gün sürer diye tahmin ediyorum iyi bir örücü iseniz 1 günde de bitirebilirsiniz. İstediğiniz renk tonlarını kullanabilirsiniz. Yada tek renk örebilirsiniz. Tüm yaş grupları için uygundur. Sonbahar ve kış aylarına uygun bir modeldir. Kısmi ...

Tığ Modeli Bluz Yapılışı

Tığ Modeli Bluz Yapılışı
Tığ örmeyi sevenler şimdi tığ modeli bluzler moda olmaya başlamıştır. Aşağıdaki bluzun yapımı gayet kolaydır resimlerdende anlaşılacağı gibi örgü örmeyi ve kullanmasını sevenler için kaçırılmayacak bir modeldir. Yazılı olarak yapılışı anlatılmamıştır ama resimlere sıra ile bakıldığında yapılış yolunu bulabilirsiniz. Tığ Modeli Bluz modelini istediğiniz renkle örebilirsiniz.

Yonca Yazlık Bluz Yapılşı

Yonca Yazlık Bluz Yapılşı
Yonca desenli bluz sarı örgü ipi ile örülmüştür resimle ama istediğiniz renkte örebilirsiniz. Yonca desenli yazlık bluz  21 numara örgü tığı ile örülmüştür. Örülüşü gayet kolaydır. Açıklamalı olarak anlatımı yoktur. En kısa sürede paylaşılacaktır. Resimde görüldüğü gibi her bir motif ayrı ayrı olarak işlenmişdir. Daha sonra Birleştiriniz.

V Yaka Omuz Taşlı Bluz Modelleri

V Yaka Omuz Taşlı Bluz Modelleri
2013 İlk bahar sezonuda V yaka bluzlar moda olacağa benziyor. Şimdiden alışveriş mağazalarında ve sitelerinde yerlerini aldılar bile. V yaka bluzlerin omuz taşlı ve dekolteli olan modeline  rağbet daha fazladır.V yaka omuz taşlı bluzler 15 TL ile 100 TL arasında değişmektedir. Bizler de bu bilgileri ve resimleri, sizinle paylaşmak istedik.