Nakış Modası

Nakış modelli elbiseler daha önce çok az bilinen bir tarzdır. Fakat yeniden ün kazanmaya başlamış. Şuan mağazalarda satışı yoktur ünlü modacıların koleksiyonlarına girmiştir bu demektir ki  2014 yılında çok moda olacaktır. Özellikle bluz, etek, ayakkabı ve çantalara uygulanmıştır. Nakış desenleri çok farklı olabiliyor. Genellikle çiçek resimleri işleniyor.  Aşağıda bir kaç model paylaştım bakabilirsiniz. Bu modeller hakkında yorumlarınızı bekliyoruz.

2014 Piyedepul Modası

Piyedepul belli kesimler tarafından sevilen bir tür desendir. Hemen her ürüne bu deseni yansıtmışlardır. Bikiniden tutun mini çantaya kadar Piyedepul deseni kullanılmıştır. Fakat çoğu bayanlar bu deseni beğenmezler. Çünkü kombin edilmesi çok zor bir esendir. Sadece iki renk kullanılması (beyaz ve siyah) kombin olanağını kısıtlamıştır. Piyedepul modellerine aşağıda bakabilirsiniz. Bu modeller hakkında yorumlarınızı bekleriz.

2014 Yeni Tarz Mini Etek

Evet moda severler, bu yazımda benimde ilk defa gördüğüm bir etek modeli belki siz  daha önce görmüş olabilirsiniz. Kalem mini etek ile fırfırlı mini etek bir arada iki eteğin birleşimiyle oluşturuluş bir mini etek  modelidir. Bu etek modeli günlük kullanımda ve iş yerinde kullanılabilir. Fakat özel günlerde çok sıradan kalır. Genç kızlar tarafından kullanılabileceğini tahmin ediyorum. İstediğiniz renk ve deseni bulma şansınız var ama hangi markalarda bu modelin satışı var pek bilgim yok. Açık olmak gerekirse bu modelin isimini de bilmiyorum. İsimini bilen yada hangi markalarda bulunuyor biliyorsanız lütfen yorum atın.

Dantelli Etek Modelleri

Arkadaşlar dün dantelli mini etek modeli hakkında bilgi vermiştim, şimdi ise dantelli etekler hakkında bilgi vereceğim. Dantelli etekler genellikle akşam yemeğinde ve özel günlerde kullanılan bir modeldir. Aşağıda gördüğünüz gibi şeffaf olan dantelli modeller de vardır. Genellikle genç ve orta yaşlı bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Nerede satıldığını soracak olursanız bu etekler seri üretime geçmemiştir henüz fakat öze olarak yaptıra bilirsiniz. Dantelli etek modeli şıklığınıza şık katacak. Yorumlarınız bırakmayı unutmayın.

Dantel Mini Etek Modelleri

2013 yılında dantelin moda olduğunu daha önce paylaşmıştım. Bu dantel modelleri 2013 yılının sonlarına doğru elbiselere de yansımıştır. Dantelli elbise, dantelli etek, dantelli mini elbise gibi dantelli ürünler bulunmaktadır. Aşağıya bir kaç model paylaştım Dantelli elbise modeli bakabilirsiniz. Dantelli mini etek modelini genelikle genç kızlar tarafından daha çok sevilmektedir. sahil kesimlerinde kullanımı daha yaygındır. Ayrıca renk seçenekleri olup istediğiniz elbiseye kombin uygulaya bilirsiniz. Yorumlarınız bekliyoruz.

2013 Uzun Etek Modeli

Bu sene etek modeli olarak uzun modeller daha çok moda olacaktır. Geçen yıllara göre daha uzun ve tül kumaşlar kullanılmıştır. Resimlerde gördüğünüz gibi cıvıl cıvıl renkler kullanılmıştır. Her kesim tarafından sevilmiştir. Ayrıca her yaş kesimi tarafından kullanılabilir. Yorum ve görüşlerinizi bekliriz.

Okumaya devam et 2013 Uzun Etek Modeli