Aynalı Gözlük Modeli

Aynalı Gözlük Modeli
Aynalı Gözlük Modeli 2013 yaz aylarının vazgeçilmezi olacak gibi, geçen yıllarda çok popüler bu gözlükler bu senede emin adımlarla gidiyor moda olmaya diğer yıllardan farklı olarak Aynalı Gözlük Modelleri çerçevesinin yuvarlak oluşu farklı bir duruş yakalamıştır. Renkli cam seçenekleri üzerine olan ilgiyi iyice artırmıştır. Farklı renk seçenekleri elbiseler ile komi imkanı vermektedir. Aşağıda bir kaç model paylaştım ...

2013 Gözlük Modası Merak Edenler

2013 Gözlük Modası Merak Edenler
2012 sonlarına doğru moda olmaya başlayan yuvarlak çerşeveli gözlükler 2013 yılındada moda olmaya devam edicek.  Koreli sanatçı PSY gangnam klibinde kullandığı gözlük diyebilir. Zaten ondan sonra Yuvarlak çerşeveli gözlükler moda olmaya başladı. Her türlü renk ve modelleri bulunmaktadır. Aşağıda birkaç model paylaştım bakabilirsiniz. Yorum ve görüşlerinizi bekleriz.

Günün Görünüşü 22 Ocak 2013

Günün Görünüşü 22 Ocak 2013
Günün Görünüşü 22 Ocak 2013 Salı günü de sizlerleyiz. Bugün sizlerin beğenisine sunduğumuz elbiselerle yine şık bir bayanı daha sizlerin karşına getiriyoruz. Bugün normal, gündelik hayatta giyebileceğiniz bir kombinle sizin karşınıza çıkıyoruz. Bir süveter(kazak),bir gömlek, bir kot, bir mont, bir çanta ve bir gözlük.