Derya Baykal ile Süveter Yapımı

Derya Baykal ile Süveter Yapımı
19 Ocak 2015, pazartesi günü deryanın dünyası programında Derya Baykal bizlere Nurgün Tezcan ile birlikte örgü süveter yapılışını anlattı. Deryalı günlerin vazgeçilmez konuklarından olan Nurgün Tezcan bizlere maharetini çok güzel bir şekilde örgü süveteri canlı yayında yaparak gösterdi. Bizler de örgü süveterin yapılışına dair süveter model çizimlerini ve süveterin resimleri aşağıda sizlerle paylaştık. Nurgün Tezcan’ın ...

Örgü Bayan Süveter Yapılışı

Örgü Bayan Süveter Yapılışı
Sizler için çok güzel bir model süveter modeli buldum, süveter çok güzel motife sahip bayanlar için uygundur açıkcası süveteri değilde elbiseyi andırıyor. Örülüşü gayet kolaydır. Herkez tarafından sevileceğini inandığım bir modeldir. Moda olacak modeldir. İstediğiniz renkte örebilirsiniz.

Bebek Süveteri Yapılışı

Bebek Süveteri Yapılışı
Yeni model olan bebek süveteri, Yandan düğmeli oluşu ilgi çekmiştir. Daha çok anneanne ve babaannelere görev düşüyor yapımı gayet kolaydır. Herkes tarafından örülebilir. Bebek süveteri yapılışı ve malzemeleri aşağıda verilmektedir. Yorum ve görüşlerinizi bekleriz.

Ayıcıklı Süveter Yapılışı

Ayıcıklı Süveter Yapılışı
Ayıcıklı Süveter yeni çıkan bir örgü modelidir  ki çok beğenileceğine eminim Derya Baykal programlarında da yer alacağına inandığım bir modeldir. Her renkte örülebilir, kız çocuklara kırmızı ve pembe ,erkek çocuklara mavi ve kahverengi renkleri tercih edilmektedir. 1-7 yaş grubları arasında tercih edilmektedir.

Günün Görünüşü 22 Ocak 2013

Günün Görünüşü 22 Ocak 2013
Günün Görünüşü 22 Ocak 2013 Salı günü de sizlerleyiz. Bugün sizlerin beğenisine sunduğumuz elbiselerle yine şık bir bayanı daha sizlerin karşına getiriyoruz. Bugün normal, gündelik hayatta giyebileceğiniz bir kombinle sizin karşınıza çıkıyoruz. Bir süveter(kazak),bir gömlek, bir kot, bir mont, bir çanta ve bir gözlük.