Krepeli Saç Modeli Yapılışı

Krepeli Saç Modeli Yapılışı
Bayanların hep sorunu olan dağınık saçları artık toplamak biraz daha kolay. Krepeli saç modeli biraz daha basit ve güzel gözükmektedir. Krepeli saç modeli aşağıda resimli olarak anlatmaya çalıştım umarım kolaylıkla anlarsınız. Krepeli saç modeli daha çok genç kızlar tarafından tercih edilmektedir. Çok güzel görünümü olan bu saç modeli çok beğeni alacak. Hiç kimseye ihtiyaç duymadan ...

Why So Serious 2013 Yaz Mayo Tasarımları

Why So Serious 2013 Yaz Mayo Tasarımları
Why So Serious 2013 yılına hayvan figürleri ile karşımıza çıkmaktadır. Why So Serious mayoların seçkin markası olmaya devam etmektedir. Bazı internet sitelerinde satışa sunulmuştur. Bikini ve Mayo modası 2013 yılında ezber bozan bir tarz yakalanmıştır. Öncelikle Why So Serious markası bu modayı ele almıştır ve çok güzel modeller çıkarmıştır. Aşağıdaki resimlere baktığınızda ne demek istediğimi sizde anlayacaksınız. ...

Lady London Elbise Modelleri

Lady London Elbise Modelleri
2013 Lady London yaz Elbise modelleri yaza damga vurmaya hazırlanıyor. Onlarca çeşit elbise modeli bulunmaktadır. Trendyol.com satışa sunulmaktadır. İlgilenenler oradan temin edebilir. Lady London Elbise Modelleri fiyatları gayet uygundur herkesin alacağı modellerdir beden seçenekleri bulunmaktadır. Aşağıda Lady London Elbise Modellerini paylaştım bakabilirsiniz.

Yazlık Yelek Derya Baykal

Yazlık Yelek Derya Baykal
Derya baykal ın programında yayınlanan yazlık yelek modeli hakkında biraz bilgi vereceğim. Yeşili sevenler için çok güzel bir modeldir çok dikkat çekici bir modeldir. Aşağıdaki resme baktığınızda anlayacaksınız. bu modelin detaylı olarak anlatımı verilmemiştir. Ama usta örücüler resimden de modeli çıkarabilir. Örümü gayet basittir. Yaza farklı girmek isteyenler için güzel bir yelektir.

2013 Prada İlkbahar Yaz Modası

2013 Prada İlkbahar Yaz Modası
2013 yaz modasını daha yaz gelmeden merak etmeye başladık.  Geçtiğimiz yaz sezonunda genelde kullanılan nude rengi rujlar yerini koyu tonlara bırakacak. Prada’nın 2013 ilkbahar yaz defilesi kırmızı, bej ve siyah renkler ilgi odağı olmuştur.