Japon Style, Geyikli Taytlar Moda Oldu!

Modanın neye yön vereceği artık bir bilinmez hale geldi. Elbette ki sizlerinde aklına geliyordur. Daha ne çıkacak ki diye. Ama işte aynı teknoloji gibi bu işin ucu bucağı yok. Hayal gücü ne kadar geniş olan insan var ise moda üzerine çalışan moda da o yüzden mutlaka gelişmeye ve yenileşmeye devam edecektir. Şimdi de geyikli taytlar moda oldu. Peki nedir bu geyikli taytlar, modelleri nelerdir hep birlikte bakalım.

Geyikli, Japon Style Tayt Moda Oldu

Geyikli, Japon Style Tayt Moda Oldu

Son günlerde bayanların üzerinde sık görmeye alıştığımız bir tayt ortaya çıktı diyebiliriz. Dikkatli bakmadıysanız üzerinde desenler felan var gibi gelebilir. Evet öyle desenler var ama onların içinde gerçekten geyik resimleri veya geyik modelleri var. İşte bu yüzden bunların ismine de geyikli tayt denmiş. Türkiye’de geyikli tayt diye hitap edilse de, genel adı olarak da Japon style taytlar diye de geçmektedir.Hatta bir diğer ismi de Japon Style Kar Tanesi taytlardır. Piyasada bu saydığım isimleri kullanarak bulabilirsiniz. Artı olarak siyah ve beyaz renklere sahip olan taytlar bazen siyah beyaz desenli tayt diye de geçebiliyor. Taytın bir güzel özelliği de şu kış günlerinde bire bir. Çünkü tam bu havalarda giymelik kalın ve sıcak tutucu bir özelliğe sahip.

[ad#orta]
Sizlere geyikli tayt modellerinden birkaç resim derledik. Hadi bakalım modaya ayak uydurma zamanı.

Sizler için hazırladığımız diğer geyikli, japon style tayt modellerine aşağıdaki sayfa numaralarını kullanarak göz atabilirsiniz.

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Leave a Reply