Cumartesi , 19 Ağustos 2017
Buradasınız: Anasayfa » Saç Bakımı

Kategori Arşivi: Saç Bakımı

Gelin Saç Modelleri

Gelin Saç Modelleri 4

Evlenecek olan kızlara yepyeni saç modelleri. Bu saç modelleri ne çok sıradan ne çok güzel orta derece modellerdir. Gelin Saç Modelleri gelin olacakların aylar önce kafasını karıştıran bir kavramdır. Genellikle gelinliğe göre saç modeli seçilir.  Aşağıda altı adet gelinlik saç modeli paylaştım. Umarım hoşunuza gider modeller hakkında yorumlarınızı bekleriz. Devamını Oku »

Saç Dökülmesinin Nedenleri – Yazı Dizisi

Saç Neden Dökülür

Saç dökülmesi her insanın başına gelen tatsız sağlık sorunlarından biri diyebiliriz. Kadın, erkek ayrımı yapmadan herkesin başına gelebilen saç dökülme problemi ülkemizde yapılan istatistiklere göre her 3 kişiden birinin sorunu haline gelmiş göstermektedir. Kullanılan ilaçlar olsun, bazı şampuanlar olsun, radyasyon falan derken saç dökülmesinin birden çok nedeni olduğu görülmektedir. Sizlere saç dökülmesinin nedenleri ile ilgili bir yazı dizisi hazırlıyoruz. Yazımızda ... Devamını Oku »

Hızlı Saç Uzatma Yöntemleri – Havuç Maskesi

Bazı kadınların saçı çok hızlı uzar bazı kadınların saçı ise sanki hiç uzamıyor gibidir. Tabi hemen bizler de saçımızı uzatmak istiyorsak bunun en doğalından yollarına başvuruyoruz. Hayatımızın bazı dönemlerinde değişiklik yapmak bizlerin çok hoşuna gitmektedir. Saçımızı uzatmak için epeyce uğraşırız sonrasında ondan sıkılır bir değişikliğe gidelim deriz kısaltırız, arkasından hafta geçmez belki de ondan da sıkılırız hemen uzasın isteriz çünkü ... Devamını Oku »

Yağlı Saçlardan Kurtulmanın Yolları

Saçta Yağlanmaya Çözüm 5

Kadınların ve erkeklerin kâbusu olan saçta yağlanma son bulmak için aşağıdaki formülü uygulayınız. Yaptığımız araçtırmalarda işe yarayan bir formül olduğunu öğrendik. Ve sizlerle paylaşmaya karar verdim. Yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz. Devamını Oku »

Kuru Saçlar İçin Bakım Önerileri

Kuru Saçlara Bakım Yapımı Düz Saç

Saçlarınız kuru ise ve bundan şikayet duyuyorsanız tam size göre bir öneri yazısı karşınızda. İşte şimdi sizlere saçlarınızın kuru olmasının nedenlerini ve bu kuruluğa karşı alınabilecek tedbirler ve iyileştirme yöntemlerini anlatacağım. Devamını Oku »

Domain Domain