Tilda Bebek Yapımı Derya Baykal

Tilda Bebek Yapımı Derya Baykal
25.11.2014 Deryanın Dünyası Kanaltürk’teki Derya Baykalın programına atölye konuğu olarak Bahar Gökçen konuk oluyor ve Tilda Bebek yapımı ile ilgili bilmek istediğiniz, tilda bebek nasıl yapılır, tilda bebek nasıl örülür bizlere Deryanın Dünyasında Bahar Gökçen kendisi canlı canlı anlatıyor. Tilda bebek yapmak için hangi malzemeler gerekli hemen bakalım. Tilda Bebek Yapımı Malzemeleri Ten Renginde Kumaş ...

Derya Baykal İle Dekoratif Obje Boyama

Derya Baykal İle Dekoratif Obje Boyama
Derya Baykal, Deryanın Dünyası 20.11.2014 tarihli programında obje boyama konusuyla ilgili olan Dekoratif Obje Boyama konusunda atölye konuğu Gülen Turan ile birlikte dekoratif objeleri boyayarak şık tasarımlar ortaya çıkardı. Gülen Turan boyamaları yaparken Cadence Art & Hobby Paints ürünlerini kullandı. Aşağıda dekoratif obje boyama ile ilgili bir çok resim bulunmaktadır. Tepsi boyama, ayna boyama, çay ...

Derya Baykal Çanta Yapımı

Derya Baykal Çanta Yapımı
Deryanın Dünyası programına konuk olan Hayriye Koçak Batıkan, Derya Baykal‘ın atölyesine çanta yapımını anlattı. 18.11.2014 tarihinde yayınlanan program Derya Baykal’ın çantalarından süslerine kadar çok renkli geçti. Aşağıda çanta yapımının resmi bulunmaktadır.

Siyah Boncuklu Gerdanlık Yapılışı

Siyah Boncuklu Gerdanlık Yapılışı
Daha önceki yazılarım da belirtiğim gibi el işi ile uğraşmayı sevenler için kaçırılmayacak bin örnek yapımı o kadar zor değildir. Fakat biraz ustalık istemektedir.  Siyah Gerdanlık görüntü olarak da çok şık ve tasarım harikasıdır. Siyah elbise ile güzel bir kombine olabilir. Aşağıda yapılış resmi paylaşılmıştır. Ürünü Yaptıktan sonra resmini çekip göndere bilirsiniz.      

Sıradışı Tasarım El Yapımı Duvar Süsü

Sıradışı Tasarım El Yapımı Duvar Süsü
Geçtiğimiz yıllara göre el yapımı süsler daha çok ön plana çıkmaktadır. Beni çok beğendiğim ve sizlerinde beğeneceğine inandığım bir tasarım paylaşacağım, yapımı gayet kolaydır resime bakıldığında zaten nasıl yapıldığını anlayacaksınız. Her renk kullanılabilir. Ekonomik bir tasarımdır karton, yapıştırıcı ve boş tuvalet kağıdı rulosu ile yapılabilen bir süstür.

Mini Elbise Yapılışı

Mini Elbise Yapılışı
Her zaman kendi keyfine göre elbise yapmak isteyenler için bir model olun mini elbise, renklerini ve ebatlarını istediğiniz gibi ayarlaya bilirsiniz. Size kalmış tamamı. Bu yüzden tutulacağını düşünüyorum.

Derya Baykal Sevgililer Gününe Özel Çayı

Derya Baykal Sevgililer Gününe Özel Çayı
Derya Baykal yine izleyenlerini şaşırtmaya devam ediyor. Yaklaşan 14 Şubat Sevgililer Günü ile, 4 Şubat Derya’nın Dünyası programında sevgililere özel sallama çay yapımını anlattı. Gerçekten çaya atılan bir çift şeker misali sevgililer nasıl ayrılmaz ise, bu kalp desenli sallama çaylarda bir o kadar da güzel görüntü ortaya çıktı.