Lush Herbalism, Aydınlatıcı ve Leke Giderici

Merhabalar, bayanlar. Bugün sizlere Lush‘un en sevilen ürünlerinden olan, Herbalism‘i tanıtacağım. Cilt bakımı üzerine aydınlatıcı ve leke giderici üründür.

Lush Herbalism Cilt Bakımı, Aydınlatıcı ve Leke Giderici

Lush Herbalism Cilt Bakımı, Aydınlatıcı ve Leke Giderici

İlk olarak kullanımından başlayarak anlatayım. Kullanım olarak pek pratik sayılmaz. Herbalism‘den bir miktar alarak avucunuzda ılık su ile krem kıvamına getiriyorsunuz. Pek krem gibi olmasa da o kıvama gelecek şekilde olsun. Sonrasında macun kıvamına gelen yeşil renkli ve ot gibi kokan Herbalism’i yüzünüze maske sürer gibi uygulayın, parmaklarınızla da hafif bir şekilde masaj yapın. Üründe bulunan taneciklerle aynı zamanda peeling yapmış gibi oluyorsunuz. Üründe bizim için bekleme süresi yazmadığı için ideal olarak 5-10 dakika beklemek iyi oluyor. Sonrasında ise yüzümüzü su ile temizliyoruz.

Lush Herbalism, Aydınlatıcı ve Leke Giderici

Lush Herbalism, Aydınlatıcı ve Leke Giderici

Ürün gerçekten çok hoşuma gitti ve yenisinin siparişini verdim bile. Lush’un Herbalism ürünüde aynı Ultra Bland gibi severek alıp kullanacağım Lush ürünlerinden olacağa benziyor. Ama yine de sizlere açıklamam gereken küçük noktalar olacak.

Herbalism, sizlere derinlemesine temizlik veya gıcır gıcır ciltler sunacağım sloganı ile yola çıkmıyor. Çünkü amacı biraz da siyah noktalara hitap ediyor. Kısacası siyah noktalardan kurtulmanıza tam çözüm Herbalism diyebilirim.

Lush Herbalism Yağlı ve Hassas Ciltler İçin

Lush Herbalism Yağlı ve Hassas Ciltler İçin

İkincş olarak ise ürünü kullanırken özellikle temizliğe çok önem veren hanımlaradır bu sözüm, lavabonuz biraz batacak. Yeşil olan ürün lavaboya düştüğünde biraz leke kalıyor onu temizlemek için fırça felan kullanırsanız kolayca çıkıyor. Suyla hemen çıkmazsa korkmayın. Siyah noktalara çözüm getiren ve cildinizi parlatan bu ürün yanında lafı bile olmaz diyorum.

Ürün 100 gram ve tam satış fiyatı ise 27 TL‘dir. Ben o fiyata aldım.

Lush Herbalism Siyah Noktaların Düşmanı

Lush Herbalism Siyah Noktaların Düşmanı

Özellikle yağlı ciltler ve hassas ciltler için rahatlıkla Herbalism‘i kullanabilirsiniz.

[ad#orta]

Lush’un Herbalism ürünü gerçekten cildimi fethetti diyebilirim. Sizlere de tavsiye ediyorum. Kullananlar varsa da sizlerden de görüşlerinizi alabilirim.

Leave a Reply