Örgü Hırkalar

Örgü hırkalar artık o kadar yaygınlaştı ki, şıklığınıza şıklık katmak için adeta örgü hırkalar birbiri ile yarışıyor desem abartmış olmam sanırım. Örgü hırka modellerini baharın gelmesini hissetmemiz ile birlikte bayanların üzerinde çokca görür olduk. Yeni örgü hırka modelleri ile bayanlar eski modayı yeniden canlandırdı diyebiliriz.

Hırka Örgüler

Hırka Örgüler

Hırka örgüler yeni modellerinden kahvrengi renk ağırlıkta ve saç örgü modelleri ile karşımıza çıkmakta. Özellikle büyük düğmeli ve gül süslemeli örgü hırkalar çok tercih edilmekte.

El Örgüsü Hırka Modelleri

El Örgüsü Hırka Modelleri

El örgüsü hırka modellerinde özellikle koyu tonlardan olan siyah renk hırkalar hala tercih edilmekte ve siyah renk modasını korumakta.

Düğmeli Hırka Modelleri

Düğmeli Hırka Modelleri

Uzun boy hırkalar ve düğmeli hırka modelleri de bayanların tercihi arasında. Özellikle kendini gösterme konusunda bir o kadar iddaalı modeller.

Bayan Örgü Hırka

Bayan Örgü Hırka

Bayan örgü hırkalarının yapılışları o kadar zor olmasada orta derece zorlukta diyebiliriz. Örgüden biraz anlamak ve vücut ölçülerinize göre örmek çok önemli.

Mavi Hırka Örgü

Mavi Hırka Örgü

Hırka örgüler renk çeşitleriyle bayanların gözünü doldurmaya devam ediyor. Boncuk mavisi renkler yine tercihler arasında.

Gri Siyah Hırka Modeli

Gri Siyah Hırka Modeli

Hırka modellerinde adeta bir şal tarzında, hırka modeli olan yukarıdaki örnek de sizlerinde tercihi arasında olabilir.

[ad#orta]


2013
yılına damgasını vuracak olan bu hırka modellerinden sizlere bir görsel şölen hazırlamış olduk. Umarım hoşunuza giden örgü hırka modelleri olmuştur. Sizlerin de yorumlarınızı bekliyoruz.

Leave a Reply