Serenay Sarıkaya Moda Haftasından Pozları

Serenay Sarıkaya, şu sıralar Çağatay Ulusoy’la bir dizi projesinde oynayacağı söyleniyor. Ayrıca Serenay Sarıkaya güzelliğiyle baş döndürüyor. Serenay Sarıkaya moda haftasında herkesin başını döndürmeyi başardı.

Hem manken hem oyuncu olan Serenay Sarıkaya, Mercedes-Benz Fashion Week’te objektiflere yansıdı. Fashion Week kapsamında Tuvana Büyükçınar defilesinde podyuma çıkmaktan son anda vazgeçen Serenay Sarıkaya, davetliler arasında yerini almayı başardı. Fakat Serenay Sarıkaya podyuma çıkmasa da derin göğüs dekoltesiyle podyumdakiler çok dikkat çekmeyi başardı. Ece Yörenç yönetmenliğinde Çağatay Ulusoy ile yeni bir diziye başlayacak olan Serenay Sarıkaya diziyle ilgili sorulara “Bu konuda konuşmam yasak” cevabını vererek kaçamak yaptı diyebiliriz.
Serenay Sarıkaya Moda Haftası Resim

Serenay Sarıkaya’dan Üç Farklı Tarz

Serenay Sarıkaya bir yandan moda defilelerini yakından takip ederken, bir yandan da davetlerde giydiği güzel kıyafetlerle herkesin gözünü kamaştırıyor. Serenay Sarıkaya, bir davette beyaz takım kıyafet tercih ederken, bir başkasında da göğüs dekoltesi olan bir kıyafet tercih ederek herkesi şaşırttı. Serenay Sarıkaya gecelerde farklı tarzlarla boy gösterirken, bir yandan da ‘Lale Devri’ dizisinde birlikte rol aldığı eski erkek arkadaşı Tolgahan Sayışman’a güzelliğiyle göndermede bulunuyor.

[ad#orta]
Moda haftasına damga vuran Serenay Sarıkaya daha çok hızlı çıkışlar yapacağa benziyor. Modanın kalbiniz modavari.com ile birlikte tutmaya devam edeceğiz.

Leave a Reply